דף הבית >> מופעי בידור >> חגיגות היובל לגשש החיוור
 

 

חגיגות היובל לגשש החיוור 


 

'מעל המצופה': סדרת "שיר ישראלי" חוגגת יובל לגשש החיוור בערב הוקרה מיוחד ## ישתתפו: תומר שרון, ניקי גולדשטיין, אסף אשתר, דן שפירא ואמנים נוספים בליווי התזמורת הסימפונית חיפה ## ינצח על המופע: אלדד שרים ## חמישי, 17 בדצמבר, באודיטוריום חיפה
 

אתר כדאי לדעת 

 
סדרת "שיר ישראלי" תסיים עונה מפוארת בערב הוקרה מיוחד לשלישיית הגשש החיוור: גברי בנאי, שייקה לוי וישראל פוליאקוב ז"ל. את המופע, שיחגוג יובל לגששים, תלווה התזמורת הסימפונית חיפה במוסיקה חיה, בניצוחו של המנהל המוסיקלי, המעבד והמנצח אלדד שרים. ישתתפו במופע: דן שפירא, ניקי גולדשטיין, תומר שרון, אסף אשתר, אבי דור, שרונה אלימלך, הדר שחף ובטי פבלו.
 
אסף אשתר. צילום: יחצ
         בטי פבלו. צילום: סשה פרילוצקי

במהלך הערב, שיתקיים באודיטוריום חיפה במרכז הכרמל, ביום חמישי, 17 בדצמבר, יבוצעו הקטעים הגדולים של הגששים בעיבודים מיוחדים, בהם: יפות יפות, לי לך, אהובתי יעל ומים לדוד המלך. המופע יוקיר את המערכונים המוסיקליים המובילים של הגששים, שהפכו זה מכבר לנכסי צאן הברזל של התרבות הישראלית.

 
דן שפירא. צילום: יחצ
                          שרונה אלימלך. צילום: יחצ
אלדד שרים, מפיק מוסיקלי, מעבד ומנצח: "לא בכדי זכו הגששים לפרס ישראל בגין תרומה לחברה: מטבעות הלשון שתבעו והקטעים המוסיקליים ההומוריסטיים שלהם מצוטטים כמעט בכל בית ישראלי, וחלחלו אל עמקי התרבות הישראלית. שמחתי לעבוד עם הגששים בעבר, והתרגשתי להעניק לשיריהם פרשנות חדשה עם עיבודים מקוריים ומפתיעים. אני מזמין את כולם להצטרף לחגיגה, ולהצטרף לפסקול של התרבות הישראלית".  

בין הקטעים שיבוצעו במהלך הערב:

המנגינה היא שקובעת, שיר הטלפון, אף אחד לא קם, מה הוא עושה לה, לו יהי, עובדים עלינו עבודה עברית, שני שקי שינה, תן לשים את הראש על דיונה, שיבוא המשיח, יום יום חג ועוד. 

 
אלדד שרים. צילום: יחצ
                             אבי דור. צילום: יחצ


כרטיסים: 110 ₪. לגמלאי: 90 ₪.מעל המצופה. חמישי, 17.12.15, בשעה 20:30. אודיטוריום חיפה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים