סקירת מסעדות


בימים אלה, של סגר ומגבלות קורונה, נאלצות מסעדות רבות להתאים את עצמן לתנאים החדשים והבלתי נוחים בעליל. פתאום הן נאלצות לעשות סוויץ', לצאת מאזור הנוחות ומההרגלים הישנים, ולאמץ את שיטת המשלוחים.

קרא עוד
0 הערות

יום חורף גשום. אורחת צעירה מגיעה אליי בהפתעה ברכבת מתל אביב. יש המון מסעדות בחיפה, אבל ביום כזה בו העננים שחורים, והשמיים נוטפים והשלוליות עמוקות, בא לי לקחת אותה לאכול אוכל מנחם וביתי.

קרא עוד
0 הערות

לקראת סוף דצמבר הגענו בפעם השלישית אל מסעדת השף שגב קיטשן גארדן, וסגרנו בכך מעגל מסוים. אסביר מיד: בפעם הראשונה הגענו בשעות של העסקיות, והתפריט היה בהתאם. בפעם השנייה הגענו לארוחת בוקר (שמוגשת רק בבוקר שישי), ובפעם השלישית – הפעם – הגענו לטעום מתפריט הערב.

קרא עוד
0 הערות

בתור חובב מושבע של בשרים, זו די פאדיחה עבורי, שבמשך כ-17 שנים בהן פועלת מסעדת הבשרים אסדו בר בקיבוץ אלונים – רק עכשיו הגעתי אליה לראשונה.אז תיכף אעניש את עצמי, ואתיישב לי לבד בחושך. אבל לפני כן, קצת על הביקור הראשון שלי, שמן הסתם גם לא יהיה האחרון שלי שם.

קרא עוד
0 הערות

מרכז הכרמל, כמו כל ציר מוריה, עובר שנים לא קלות. מסעדות ובתי אוכל נסגרים או עוברים משם, והמרכז רחוק מימיו הגדולים. ובכל זאת, יש מקומות אוכל שהם חזקים ופופולאריים דיים על מנת להישאר. כזו היא מסעדת המזון המהיר האסיאתית ווק סטריט.

קרא עוד
0 הערות

בשנת 1996 נפתחה סטקיית הבוקרים בכניסה הדרומית של חיפה, בצמוד לתחנת הדלק, במורד כביש פרויד. מאז היא הפכה לאחת המסעדות הכי מצליחות והכי מזוהות עם חיפה.

קרא עוד
0 הערות

לפני כשנה וחצי יצא לי לבקר בדיינר רוסה ששוכנת בתחנת הדלק של דור אלון בצומת כרם מהר"ל. מאז חלפתי על פניו אי אלו פעמים, אבל לא הזדמן לי לחזור לשם. עד שהשבוע, בשעת צהרים לא מאוחרת מדי, מצאנו את עצמנו בקרבת מקום וכמובן שעצרנו לארוחה.

קרא עוד
0 הערות

כאשר הצעתי לנסוע לעכו, ידעתי שאשתי תשמח עד מאוד. שנינו אוהבים את העיר היפהפייה הזו, ומצרים על כך שהיא לא מצליחה לתפוס מקום של כבוד על מפת התיירות של ישראל. הרי יש לה היסטוריה מעניינת ומפוארת, נוף מטורף ביופיו, מסעדות נהדרות...

קרא עוד
0 הערות

בסוף פברואר 2019, כלומר לפני כחצי שנה, נפתחה מסעדת פלוקה בעיר העתיקה של עכו, במקום בו פעלה מסעדת סבידה. המסעדה החדשה, בבעלותו של השף סעיד שאמי, מציעה מנות דגים ופירות ים, לצד כמה מנות בשרים.

קרא עוד
1 הערות

ארוחות בוקר הן מצרך מבוקש בימי שישי. בוקר שישי הוא בדרך כלל בוקר חופשי אצל זוגות שיש להם ילדים שאפשר לאפסן אותם בשעות אלה בגן או בבית הספר, וגם אצל עובדים מן המניין במקומות שעברו לחמישה ימי עבודה בשבוע. זו הזדמנות פז לשבת בשקט עם בן/בת הזוג או עם חברים טובים לארוחה קלה למהנה.

קרא עוד
0 הערות

מי שמשוטט בנפתולי הפייסבוק בקבוצות של חובבי אוכל, נתקל בהמון שאלות ובקשות של פודיז שמחפשים מקום שיש בו ארוחות בוקר שונות. ארוחות בוקר שוות. כי כבר נמאס לפגוש בכל מקום את אותו הדבר.

קרא עוד
0 הערות

כמעט 20 שנה פעלה מסעדת שלו ביער בטבעון. מוסד של ממש. לפני פחות משנה היא סגרה את שעריה. ב-11 השנים האחרונות היא היתה שייכת לרוני וכפיר גליקו. רוני החלה את דרכה במסעדה בתפקיד מלצרית צעירה, אחרי חמש שנים מונתה למנהלת המקום, וכעבור שנתיים, בשנת 2008, החליטה לרכוש את שלו ביער יחד עם בעלה כפיר.

קרא עוד
0 הערות