בריוש

בשנת 2011 החליטה הקונדיטורית חגית שטרן לעזוב את עבודתה כמנהלת לוגיסטית בחברת הרכבים העולמית "פורד" בבלגיה, כדי להגשים חלום ישן שלה. את רזי הבולונז'ורי והאפייה הצרפתית היא למדה ב-Perpigan שבצרפת, ולאחר
דף הבית >> אוכל >> סקירת מסעדות >> גן עדן לקרניבורים: סדנת חי בריא במסעדת מושבוץ בגולן
 

 

גן עדן לקרניבורים: סדנת חי בריא במסעדת מושבוצ בגולן


 

הזמינו אותי להשתתף בסדנת בשר במסעדת מושבוצ במושב רמות בגולן ## במסגרת הסדנה התוודעתי למיזם "חי בריא" שמחולל מהפכה באופן גידול, שיווק וצריכה של מזון מהחי ## אז הנה מה שהלך שם...


יורם מארק-רייך /

אתר כדאי לדעת


 
יוחאי שניידר וארז רגב. צילום: אתר כדאי לדעת
 
אני אוהב בשר. נקודה. היו לי שתי תקופות בחיים בהן הייתי צמחוני. פעם אחת בגיל העשר'ה, כאשר ניסיתי (והצלחתי) במשך כמה חודשים להימנע מאכילת בשר, ממניעים של רחמנות על בעלי החיים. פעם שנייה במחצית השנייה של גיל העשרים שלי, בהשפעת בת הזוג שלי שהתגוררתי איתה בלונדון, שהיתה צמחונית אדוקה. אלא שהיא הפכה עם הזמן להיות טבעונית, ובהמשך מקרו-ביוטית, וכל הזמן נוספו עוד ועוד איסורים על מה שמותר לי להכניס למקרר, לבית, לפה. עד שנשברתי. נפרדנו.
 
צילום: עמית אלתר

רבים מחבריי צמחונים, ולא פעם יוצא לי לצפות בסרטונים שמראים התייחסות אכזרית לבעלי חיים שמועדים לשחיטה, ובהחלט עולים בי הרהורים קשים. אבל, הטבע עושה את שלו, והתיאבון גם. ואני שב וטוחן בשרים כאחרון הטורפים.

לכן, כאשר קיבלתי הזמנה להשתתף בסדנת בשר שתתמקד בפירוק רבע אחורי במסעדת מושבוצ שבמושב רמות ברמת הגולן, השבתי מיד בחיוב.

ההזמנה

וזה מה שהיה כתוב בהזמנה: "אשמח להזמינך להשתתף בסדנת פירוק בשר. בסדנה יוצג למעשה הטרנד החדש של האטליזים: סדנאות פירוק בשר. שימוש בכל חלקי הפרה, זה חלק בלתי נפרד מהאידואולגיה של המיזם 'חי בריא', וסדנה כזו היא דרך מצויינת וחוויתית ללמוד זאת. את הסדנה יערכו יוחאי שניידר, ממגדלי הבקר הטובים בישראל, שהחליט להקים איטליז, יחד עם ארז רגב, הבעלים של מסעדת הבשר המצויינת, המושבוצ. יוחאי הוא המגדל הראשון בארץ שנכנס לתכנית 'חי בריא'...
 
ועוד היה כתוב בהזמנה: "מה זה חי בריא ומי צריך תו תקן למזון מן החי בישראל? מי שומר על הבריאות של הצרכן הישראלי? מסתבר שאף אחד... מדוע בעולם, אירופה וארה"ב למשל, הצרכן מקבל את מלוא המידע על המזון שהוא רוכש, ושמירה על הבריאות שלו (עפ"י חוק, ובמקרים רבים בצורה וולנטרית של המשווקים והמגדלים), ואצלנו המדינה לא עושה זאת והצרכן שותק?"
 

 
לימור אברבוך. צילום: יחצ
"הקימה וייסדה את המיזם הזה לימור אברבוך (40), שהיא עצמה אישיות מעניינת ומלאת מוטיבציה לחולל שינוי בתזונה בישראל. לימור היא רו"ח בהכשרתה, בוגרת אינסייד, עבדה שנים בחברת מזון גדולה בשוויץ והחליטה להקים מיזם שיטיב עם הצרכן הישראלי ויבוסס על ערכים של בריאות, הומאניות, איכות ושקיפות מלאה של מזון מן החי שאנו רוכשים בצורה אוטומטית."

מה זה "חי בריא"?

כיום, רוב חיות המשק נמצאות לאורך כל חייהן בתנאי גידול המסבים להן מתח ומצוקה המקשים עליהן לבצע פעולות טבעיות פשוטות המאפיינות אותן כבעלי-חיים. ברוב המשקים התעשייתיים בעלי החיים הם לא יותר מ"יחידת ייצור" ותנאי המחיה בהם הם למעשה המינימום הכרחי שיאפשר ל"יחידת הייצור" להיות רווחית. מעבר לפגיעה החמורה ברווחת בעלי החיים, הניסיון לחסוך בעלויות הביא את רוב משקי החי ליישם פרקטיקות שהינן בעלות השלכות קשות על בריאות הציבור, וכדי שכל זה לא יהיה שקוף לצרכן, אופן שיווק המזון מהחי כיום נוטה לעירפול מקסימלי כדי להסתיר את האמת הבעייתית מהצרכן.

נהלי “חי בריא” באו לשנות זאת. הם קובעים שורה של דרישות גידול מחמירות, במטרה להבטיח כי בעלי החיים במשקים גדלים בתנאים המאפשרים להם לבצע פעולות טבעיות ההכרחיות לבריאותם ולרווחתם. עבור כל מין של בעל חיים מובאים בחשבון צרכיו היחודיים מהיבטים שונים, כגון אינטראקציה חברתית, נוחות, בריאות גופנית ונפשית, זאת תוך התייחסות לאתגרים הנובעים מגידול בעל החיים במשק חקלאי לשם ייצור מזון.

 
סטייק חי בריא. צילום: יח"צ, באדיבות חי בריא

איסור שימוש באנטיביוטיקה ברמה המניעתית, תזונה נאותה שאינה כוללת חלבון מהחי (כדוגמת זבל עופות), איסור על החזקת בעלי החיים בבידוד, קביעת גיל גמילה מינימלי, הגבלת זמן ההובלה של בעלי חיים למקסימום של 4 שעות, חיוב התקנת טלוויזיה במעגל סגור בבית המטבחיים, כל אלו הן רק דוגמאות מעטות לדרישות נהלי "חי בריא".

תו "חי בריא", המהווה אישור לעמידה בדרישות נהלי "חי בריא", הוא אות הצטיינות עבור המגדל, המקדם חקלאות ישראלית אחראית המחויבת לבעלי החיים, לסביבה ולבריאות הציבור.


תו האיכות "חי בריא" אינו תו תקן של משרד החקלאות, משרד הבריאות, מכון התקנים או כל גוף ממשלתי אחר. תו "חי בריא" מבטיח מוצר מזון מקומי ואיכותי שמקורו בבעלי חיים שגדלו בהתאם לדרישות הגבוהות ביותר בהקשר של רווחת בעלי חיים ובריאות הציבור כפי שנדרש בנהלי “חי בריא”. רכישת מוצרי מזון בעלי תו "חי בריא" מאפשרים לך לתמוך בחקלאות ישראלית מקיימת ולבצע צריכה אחראית התואמת את תפיסתך המוסרית והבריאותית.
עדן טבע בשרים. צילום: יח"צ, באדיבות חי בריא
לאחרונה, נתחי הבשר של חי בריא השתלבו ברשת הסופרים הבריאה 'עדן טבע' ולראשונה בישראל ישנה רשת יחידה שמוכרת בשר טרי ללא אנטיביוטיקה, ללא הורמוני גדילה וזרזים, מגידול מקומי של מרעה גולן באמצעות תו התקן חי בריא ששומר על הבריאות, רווחת בע"ח, השקיפות המלאה שמגיעה לנו והאיכות של הבשר.

לינק לאתר של חי בריא:
http://haibari.co.il/
 

הסדנה

בתאריך המיועד, ביום שמש לוהט של חודש יולי, עשינו את דרכנו במכונית מחיפה אל רמת הגולן. ראשית, התמקמנו בצימר שנקרא 'החצר המוזיקלית', שנמצא ממש בצמוד למסעדת מושבוצ, ושייכת לאריה ברכה, שהוא מוזיקאי, ולכן הצימרים שלו מאופיינים בשמות ובקישוטים שתואמים את תחביבו ועיסוקו.  

הסדנה היתה אמורה להתחיל בשעה 19:00 על הדשא בחצר האחורית של המסעדה, אבל כמה דקות לפני שיצאנו מהמזגן של הצימר לעבר המסעדה, קיבלנו טלפון שהורה לנו להמתין עוד שעה בפנים, שכן החמסין הכבד גרם לדחיית הסדנה לשעה 20:00.

 
בשרנו על כתפינו, נתח הבשר עושה את דרכו לסדנה. צילום: אתר כדאי לדעת
קצת לפני 20:00 יצאנו מהצימר, ועדיין היה חם מאוד בחוץ. בעודנו פוסעים על השביל המוליך למסעדה, ראינו שני אנשים שסוחבים בהליכה מהירה נתח בשר ענק על כתפיהם. הם כמעט קרסו תחת כובד המשקל, ואנחנו הסקנו מיד שאין ספק שאנו בכיוון הנכון. 

צעדנו בעקבותיהם, והגענו אל החצר הגדולה, בה המתינו שני טורי שולחנות, שמצידיהם כיסאות, ועליהם ישבו משתתפי הסדנה, כ-40 במספר, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, עם יתרון מספרי לגברים שבחבורה. העלות למשתתף: 199 ש"ח.
 
צילום: עמית אלתר

נתח הבשר הענק נתלה על וו מולנו, ואנחנו תפסנו כיסאות בקרבת שני המאסטרים שעמדו להעביר את הסדנה, ולהדגים לנו - יוחאי שניידר וארז רגב. בסמוך להם הוקמה עמדת בר, עם שתי חביות בירה, וכבר בתחילת הארוע נאמר לנוכחים שאפשר ואפילו רצוי לגשת ולמזוג לעצמנו בירה ללא הגבלה. כי בירה ובשר הם צמד מנצח. הבירה, כדאי שתדעו, היא בירת בוטיק ממבשלת פס בקיבוץ גשור. מסעדת מושבוצ, כך נאמר לי, משתדלת לעבוד בעיקר עם השכנים שלה... בירה נהדרת!!

יוחאי שניידר הוא הבעלים של העדר, שממנו הגיעה העגלה שעמדנו לטרוף את בשרה. משפחתו של יוחאי מגדלת בקר כבר חמישים שנה. 

 
צילום: אתר כדאי לדעת
להשתמש בכל חלקי הפרה זה חלק בלתי נפרד מהתפיסה שלנו, הסבירו יוחאי וארז, ויש חלקים נוספים בפרה - שהם מעבר לסינטה, אנטריקוט ופילה, שכולם מכירים. אנחנו נלמד אתכם לפרק ולטעום את כל חלקי הרבע האחורי. נפרק אותו חלק אחר חלק, נניח על הגריל, נדבר על דרכי הטיפול המתאימות לכל נתח, נטעם ונעמוד על ההבדלים בין נתח לנתח. המטרה שלנו היא להפוך אתכם לצרכנים ובשלנים מודעים יותר. ואגב, מי שהתיאורים שלנו יהיו גרפיים מדי עבורו, מומלץ לו שישתה עוד בירה... אנחנו נטעם הערב: סינטה, פילה, שייטל, שפיץ שייטל, צ'אך, שפיץ צ'אך (פיקניה), וייסבראטן, כף, אווזית ושריר.
 
צילום: אתר כדאי לדעת
כל הנוכחים הגיעו מורעבים. לא היה ספק בכך, ודחיית הסדנה בשעה רק הגבירה את הרעב. אבל, אל דאגה, שתי מלצריות זריזות ויעילות העמיסו על השולחנות מנות ראשונות שהביאו ממטבח המסעדה. מנות טעימות מאוד, ביניהן פוקאצ'ות, סלט ירוק, חציל בטחינה ועוד.

היות והיינו ממוקמים בחצר האחורית של המסעדה, יכולנו לצפות מבעד לקירות הזכוכית שלה בסועדים שישבו שם בפנים ואכלו מנות שהוזמנו מהתפריט של מושבוצ. הם בהו בנו, ומן הסתם תהו לעצמם מה יש לנו לחפש בחום הזה מחוץ למזגן ולשבת על כיסאות בדשא עם כל העשן שעלה מהגריל ומהמעשנת. ואילו אני התבוננתי בהם ותהיתי כיצד הם מסתפקים בשהייה במקום הסטרילי שהם יושבים בו, במקום לצאת ולהצטרף אלינו להרפתקה הקולינרית שלנו.

 
צילום: אתר כדאי לדעת
אני, לפחות, לקחתי ברצינות את המלצתו של ארז לשתות הרבה בירה, כך שאולי בהמשך הכתבה אעלה דברים לא מדויקים במאה אחוז, אבל אני מקווה שתסלחו לי.

העגלה שתרמה לנו את בשרה היתה בת 17 חודשים, עידכן יוחאי. וגם הסביר שנקבות הן יותר טעימות. לעגלה לא היה שם. רק מספר. קראו לה 751. היא היתה אמורה להצטרף לעדר, אבל פיתחה תגובה לא טובה לחיסון, ונגזר דינה למות. אחותה התאומה עברה את החיסון ללא בעיות, והצטרפה אל העדר. אימא שלה היא פרה קשישה בת 15. האבא הוא חצי מגזע אנגוס. אנחנו עמדנו לטעום מהחלק האחורי הימני. למחרת אמורה להתקיים סדנת בשר נוספת באותו מקום, ומי שיגיע אליה יטעם מהחלק האחורי השמאלי. משקל הנתח הינו כ-100 קילוגרם. שווי הנתח כ-4000 ש"ח.

 
צילום: אתר כדאי לדעת

בשר העגלה עבר יישון במשך כחודש והיה תלוי במקרר כל אותו זמן. במהלך היישון מאבד הבשר נוזלים רבים. בעיקר מים, לא דם. היישון טוב גם לשרירים, כי הם יוצאים מהטראומה שחטפו בעת ההמתה. בינתיים כל מיני אנזימים מתחילים לפרק חלק מהרקמות, והבשר נעשה רך יותר. השרירים נעשים רפויים יותר. 

יוחאי וארז חתכו את הבשר עם מסור חשמלי והשתמשו במיומנות בסכינים ארוכות. לכל שריר ושריר יש אופי משלו, שנגזר מהתפקיד שלו בגוף. הם הסבירו על חלקי הבשר השונים וענו על שאלות. אחדים מהמשתתפים רשמו לעצמם טיפים שהשניים נידבו, בעוד שאחרים צילמו למזכרת את שלבי התהליך ואת הנתחים השונים. 
 
צילום: אתר כדאי לדעת
למרות שחיסלנו מנות ראשונות, כולנו התאווינו לטעום גם מהבשר. ארז לא נתן לנו להמתין יותר מדי זמן. הוא חתך בעדינות פילה נא, והעביר מגש עמוס בין המשתתפים. הוא המליץ לאכול את הבשר הנא כפי שהוא, מבלי לתבל. ואם כבר לתבל - אז רק עם מלח, פילפל ושמן זית. כך עשינו. תענוג!
 
צילום: אתר כדאי לדעת
בינתיים ניצלו נתחים אחרים על האש. חלק על הגריל, חלק על המעשנת, וחלק בתוך הטאבון. היו בין הנתחים כאלה ששמותיהם מוכרים לכל אחד, והיו נתחים ששמעתי את שמם לראשונה בערב זה, כמו נתח הספיידר.

"העגלה, בשלב הזה, כבר לא נושכת..." התלוצץ ארז, "ולכן אפשר ומומלץ להתקרב ולצפות מקרוב..."

הסועדים היו כולם קרניבורים מושבעים, והם לא היו זקוקים ליותר מזה על מנת להתקרב עוד יותר, לצלם, לטעום ולשאול שאלות שהציקו להם מזה זמן או שהתעוררו תוך כדי תהליך ההכנה. בין הנוכחים היה גם כלב יפהפה, שהמתין בנימוס רב שיכבדו גם אותו. הנימוס השתלם. הוא צ'ופר ללא הרף, וניתן היה לראות עליו שהוא מבסוט לאללה.

 
צילום: עמית אלתר
חשוב לציין שהסדנה היתה מאורגנת היטב. מקצועית מאוד. האווירה היתה נהדרת, תחת כיפת השמיים, כשניחוחות הבשרים הנצלים נישאים באוויר. כל הנתחים נחתכו לחתיכות קטנות, רובן בגודל של ביס כל אחת, והונחו על מגשים שהועברו במהירות בין הסועדים לאורך כל שולחן. הכול הגיע חם לצלחת ומשם אל הפה. בשלב מסוים גם קיבלנו שניצלים מטוגנים עם פירורי לחם. השניצלים הוכנו מהנתח שפורק מתוך הרבע האחורי דקות ספורות קודם לכן. היה ברור שאף אחד לא ייצא מכאן רעב. ויותר טרי מזה אי אפשר. 
 
צילום: אתר כדאי לדעת
הבשרים הגיעו עוד ועוד, וכשהתחלנו להרגיש שבעים וכבדים, יעץ לנו יוחאי לרוץ כמה סיבובים סביב המסעדה, כי עד כה חיסלנו רק שליש מהבשר, והכוכבים הגדולים של הארוע עדיין לפנינו. ואכן, בהמשך הגיעו נתחי פיקאניה, שפיץ שייטל, שייטל וסינטה.

אני מודה ומתוודה שגם כאשר החלטתי שזהו זה, ושאני מלא עד אפס מקום, הרי שברגע שנתח חדש עשה את דרכו במגש לאורך השולחן, לא יכולתי שלא לשלוח את המזלג ולנעוץ אותו בפיסת בשר, והיידה, אל הפה!

 
צילום: אתר כדאי לדעת

הבירה המשיכה להימזג באופן חופשי. לא אכפת לי לספר לכם כמה כוסות שתיתי, אני פשוט לא זוכר... רק חשבתי לעצמי איזה בר מזל אני שבסוף הארוע אני לא צריך לנסוע בחזרה לחיפה, אלא ממתין לי כאן צימר מפנק שאוכל לצנוח בו אל תוך המיטה. 

ואם חשבנו שהבטן עומדת להתפוצץ בסוף הערב, הרי שאז הוציאו המלצריות הנחמדות קינוחים, וגם להם מצאנו מקום... אכן, סיום מעולה לסדנה נהדרת.   

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס

אוקטוברפסט מגיע לחיפה

אוקטוברפסט מגיע לחיפה
ב- 9-10.10 לראשונה קניון עזריאלי חיפה בשיתוף עם מועדון זאפה מביאים את פסטיבל הבירה "האוקטוברפסט" לחיפה. לכל מי שאינו מכיר, ה"אוקטוברפסט" הוא פסטיבל בירה שנערך מדי שנה בעיר מינכן בבוואריה שבגרמניה...
קישור לעמוד המלא

אנגוסרי: 2 המבורגרים חדשים

אנגוסרי: 2 המבורגרים חדשים
סימפלי בורגר (75 ₪) – שתי קציצות של 130 גרם כל אחת. מעל כל קציצה גבינת צ'דר, ומעל לכל הטוב הזה עוד 80 גרם של נתחי אסאדו. בסטרו-בורגר (69 ₪) – קציצה של 230 גרם, ומעליה פטריות ובייקון טלה. רשת...
קישור לעמוד המלא

תפריט קצביית אנגוס חנות המפעל כרמיאל בחגים

תפריט קצביית אנגוס חנות המפעל כרמיאל בחגים
אם תצליחו להגיע אל מאחורי הקלעים של קצביית אנגוס תתוודעו למקררים מרשימים בהם תלויים על אנקולות נתחי ענק מיושנים, מקוטלגים ומסודרים בצורה מהפנטת. ייחודיות הנתחים של אנגוס היא הדרך שהם עוברים, זהו...
קישור לעמוד המלא

יקב וורטמן חוגג עשור לבציר הראשון בשיתוף מסעדת קוואנדו פאשה

יקב וורטמן חוגג עשור לבציר הראשון בשיתוף מסעדת קוואנדו פאשה
במרכז המבקרים של יקב וורטמן יקיימו כמדי המסורת בית פתוח, בו ימזגו מיינות היקב לטעימה ומכירה במחירים מיוחדים,זאת לקראת השנה החדשה שבפתח. השנה, חוגג יקב הבוטיק עשור לבציר הראשון בשיתוף עם מסעדת...
קישור לעמוד המלא

יקב אמפורה: פסטיבל הבציר השנתי לקראת ראש השנה

יקב אמפורה: פסטיבל הבציר השנתי לקראת ראש השנה
ראש השנה כבר בפתח וזו הזדמנות נפלאה לחגוג קצת עם החברים והמשפחה ולהירגע מכל התרוצצויות וההכנות סביב החג. מסיבה זו, יקב אמפורה מקיים את פסטיבל הבציר זו השנה ה-5 ברציפות ומזמין את הקהל הרחב להגיע...
קישור לעמוד המלא

רשת קקאו השיקה סניף ראשון ברח' אח"י אילת

רשת קקאו השיקה סניף ראשון ברח' אח"י אילת
ראשון האחרון, רשת קקאו, הידועה בבתי הקפה האיכותיים שלה, הפועלים עד השעות הקטנות של הלילה, משיקה סניף ראשון בקריות, ברח' אח"י אילת, באירוע למוזמנים בלבד! מאות איש מהקריות ומחיפה באים להגיד מברוק ...
קישור לעמוד המלא

רפאלו חוגגת יומולדת 4

רפאלו חוגגת יומולדת 4
מסעדת רפאלו שבמרכז קסטרא בחיפה, מהמסעדות האיטלקיות הטובות בארץ, תציין ב5 בספטמבר 4 שנים להיווסדה והפיכתה למוסד ולמוקד עלייה לרגל לכל חובב אוכל איטלקי קלאסי בחיפה ובארץ בכלל. את יום ההולדת, תציין...
קישור לעמוד המלא

יקב דלתון: הרמת כוסית לכבוד ראש השנה

יקב דלתון: הרמת כוסית לכבוד ראש השנה
במסגרת האירוע החגיגי ניתן יהיה ליהנות במרכז המבקרים ובגינת היקב הקסומה מטעימת יינות בבר יין ענק אותו יקימו לכבוד החגיגה, מתאבנים גליליים לצד היין, גבינות ממחלבת ברקנית (בתשלום), מוזיקה של להקה...
קישור לעמוד המלא

מסעדת ביילסאן מארחת את שף עומר עילוואן

מסעדת ביילסאן מארחת את שף עומר עילוואן
בשבוע שעבר אירחו שף מאהרן פארס ויוסף טנטורי הבעלים של מסעדת ביילסאן במדרחוב בן עמי בעכו, את שף עומר עילוואן (בוגר משחקי השף ועד לאחרונה שף מסעדת עלה גפן הידועה) בערב שכולו על טהרת המטבח הערבי, אך עם..
קישור לעמוד המלא

ADAMA חוגגת יומולדת 8

ADAMA חוגגת יומולדת 8
שמונה שנים חלפו מאז נפתחה בקיץ 2009 מסעדת אדמה, המגדירה את עצמה כבקתה קולינארית, ברפת המשוחזרת על גבעת זמארין בזיכרון יעקב. שמונה שנים הם כמעט נצח כשמדובר בעולם המסעדנות הישראלי הלא קל. שמונה שנים...
קישור לעמוד המלא

שף עומר עילוואן יתארח במסעדת ביילסאן בעכו לערב ערבי חדש

שף עומר עילוואן יתארח במסעדת ביילסאן בעכו לערב ערבי חדש
מסעדת ביילסאן בלב העיר החדשה בעכו, שמביאה סטייל שונה בנוף המסעדות הידועות בעיר, אווירת אלף לילה ולילה בזכות עיצובה המיוחד, ומגישה תפריט פיין קז'ואל לצד ספיישלים מהמטבח הערבי, תקיים ערב קונספט מיוחד...
קישור לעמוד המלא

ענבי טלי: משיקים את הענבים של קיץ 2017

ענבי טלי: משיקים את הענבים של קיץ 2017
הענבים הם הפרי המזוהה ביותר עם הקיץ והשנה עומד להיות קיץ מלא בטעמים, עם מגוון זני ענבים שחורים וירוקים שמגיעים היישר מהמגדלים והכרמים של ענבי טלי בחבל לכיש. הכורמים של ענבי טלי בוצרים באהבה את הענבים.
קישור לעמוד המלא

BBB: ברלין בידינו – לשלושה שבועות!

BBB: ברלין בידינו – לשלושה שבועות!
באמצע חודש יוני יצאה רשת BBB בקמפיין הכולל סדרת רשת שבנויה מ-4 פרקים, כשבכל פרק מדובר על המבורגר אחר בעולם – כל המבורגר מוגש במשך 3 שבועות בכל סניפי הרשת. העלילה: השף טל T (טל טרינגל) פוגש את דנה...
קישור לעמוד המלא

אושי אושי: סניף ראשון בצפון

אושי אושי: סניף ראשון בצפון
ראשון האחרון, רשת הסושי אושי אושי משיקה את הסניף הצפוני הראשון בקניון שער הצפון, באירוע מושקע באווירה יפנית למוזמנים בלבד. בתפריט: סושי משובח, מתנה לכל אורח, ופינות מסאג' מפנקות לאורחים...
קישור לעמוד המלא

סניף חדש של קפה גרג במרכז חורב

סניף חדש של קפה גרג במרכז חורב
רשת קפה גרג, הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, פתחה לאחרונה שני סניפים חדשים, ברחוב החשמונאים בתל אביב ובמרכז חורב בחיפה בהשקעה כוללת של 4 מיליון ₪. הסניף החיפאי...
קישור לעמוד המלא

לייבסיטי - בניית אתרים